Karta podatkowa (z możliwością odliczenia składki zdrowotnej)

Karta podatkowa (z możliwością odliczenia składki zdrowotnej)

Karta podatkowa to najprostsza forma opodatkowania twojego biznesu. Jest ona zarezerwowana tylko dla osób fizycznych. Mogą to być zarówno indywidualni przedsiębiorcy jak i osoby działające w ramach spółki cywilnej. Podstawową zaletą karty podatkowej jest jej niezwykła prostota. Jest to doskonała forma rozliczenia dla osób nie mających czasu na biurokrację. Jednym z pierwotnych założeń karty podatkowej jest to, że nie musisz prowadzić ksiąg rachunkowych czy podatkowej księgi przychodów i rozchodów i składać zeznań podatkowych.

Forma ta jest w pewnym sensie podobna do ryczałtu ewidencjonowanego, ponieważ jej stawki są zmienne w zależności od rodzaju działalności jaka jest przez przedsiębiorcę wykonywana. Stawki te są ustalane co roku przez naczelnika urzędu skarbowego. Praktyka pokazuje, że z roku na rok pozostają na relatywnie stabilnym poziomie. W przypadku karty podatkowej od uzyskiwanego przychodu mamy możliwość odliczyć składkę zdrowotną w wysokości 7,75% podstawy składki.

Karta podatkowa – Popularność

Karta podatkowa jest najbardziej popularna wśród drobnych przedsiębiorców, wykonawców prac chałupniczych, rękodzieła artystycznego, korepetytorzy, zegarmistrzowie, fryzjerzy czy taksówkarze.

Jeśli jesteście zainteresowani uzyskaniem większej ilości informacji na temat naszego biura możecie przeczytać na poniższych stronach.

Nasi klienci

Oferta

Optymalizacja podatkowa

Nasze certyfikaty

Cennik

Zaufało nam wiele firm w Warszawie. Jest to wynikiem tego, że od wielu lat dostarczamy usługi o bardzo wysokiej jakości. Z tego powodu grono naszych klientów powiększa się z miesiąca na miesiąc. Pozwala to nam na przenoszenie doświadczeń z jednej branży do drugiej. W opinii naszych klientów jest to jedna z najlepszych cech naszego biura. W wyniku tego jesteśmy zawsze najszybciej poinformowani o rozwiązaniach podatkowych i księgowych sprawdzonych przez konkretne branże. Z tego powodu też tak dużą popularnością cieszy się nasza usługa optymalizacji podatkowej. Zaufaj nam – KONTAKT.