O Nas

O Nas

Biuro usług księgowych powstało z myślą o obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Firmą zarządza Agnieszka Rokicka-Biedrzcka z wieloletnim doświadczeniem.

Wciąż podnoszone kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach pozwalają firmie na prowadzenie usług księgowo-rachunkowych w niezwykle szerokim zakresie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawno- księgowymi.

Zapewniamy profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do problemów Klienta.

Jestem księgową z 28 letnim doświadczeniem

W roku 1997 uzyskałam Świadectwo Kwalifikacyjne MF na usługowe prowadzenie biura rachunkowego. (6702/97).

Specjalizuję się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

Wiedzę pogłębiałam na licznych szkoleniach, m.in. w Stowarzyszeniu księgowych. Najważniejszekursy, jakie ukończyłam to:

Kurs na Doradcę podatkowego w Instytucie Rachunkowości i Podatków i kurs: „Akademia dyrektora finansowego” w Akademii Biznesu MDDP.

W swojej karierze zawodowej jestem „długodystansowcem”. W mojej pierwszej firmie – biurze rachunkowym pracowałam 10 lat. Nauczyłam się tam bardzo wiele, poznałam również zasady współpracy z klientem.

O nas i o naszych klientach

Potem przyszedł czas na inne zagadnienia i wyzwania podatkowe. Przez następne 12 lat byłam główną księgową w spółce – Agencji marketingowej, która obsługiwała korporacje międzynarodowe.

Zetknęłam się tu z zagadnieniami, praw autorskich, globalnych informatycznych narzędzi marketingowych tworzonych dla największych graczy jak HP Polska, Goodyear, Cisco. Systemów, motywacyjnych wdrażanych dla nich w całej Polsce. Jeśli jesteście zainteresowani naszymi klientami możecie się więcej dowiedzieć na ten temat na stonie – NASI KLIENCI.

W wyniku tych doświadczeń jesteśmy uznawani za jedno z najlepsych biur rachunkowych przeznaczonym dla programistów – Księgowość dla programistów.

Współpracowałam na co dzień z zarządem. Przygotowywałam sprawozdania i narzędzia finansowe pozwalające na podejmowanie decyzji zarządczych. Duża część naszych klientów to biznesy w formie spółek prawa handlowego. Jesli jesteście zainteresowani ksiegowością dla spółki więcej na ten temat możecie się dowiedzieć na tej stronie – ksiegowość dla spółki z o.o.

Wszystkie te doświadczenia zawodowe przygotowywały mnie do podjęcia decyzji o stworzeniu własnego biura rachunkowego.

Jestem tu dla Was i służę Wam swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mamy nadzieję, że nasze biuro rachunkowe spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Jeśli jesteście zainteresowani uzyskaniem większej ilości informacji na temat naszego biura możecie przeczytać na poniższych stronach.

Nasi klienci

Oferta

Optymalizacja podatkowa

Nasze certyfikaty

Cennik